Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ІТ-галузь

З двома вищими навчальними закладами, які спеціалізуються на освіті у галузі інформаційних технологій та систем управління інформацією, та трьома спеціалізованими ІТ-школами, Житомирщина є кузнею затребуваних ІТ-спеціалістів.

Обсяг реалізованих послуг з комп’ютерного програмування та інших інформаційних послуг підприємствами області у І кварталі 2019 року склав 100,8 млн грн, 96,6% з яких надавались підприємствам (установам). За даним показником область входить до десятки лідерів серед регіонів України.

На сьогодні у сфері комп’ютерного програмування та надання інформаційних послуг області працює близько 70 компаній. Багато ІТ-спеціалістів працюють на позаштатній основі (фріланс). Пропозиція талановитих молодих програмістів з вільним володінням професійною англійською заохочує компанії Нідерландів, Німеччини, Франції, Великобританії, Латвії, Естонії, Білорусі, Ізраїлю та США розвивати свій продукт саме на Житомирщині.

222

Компанія Viseven – провідний постачальник інтерактивного контенту, CRM і CLM систем, навчальних мобільних додатків, а також послуг з просування медичних препаратів на світовому ринку з 2009 року. Офіційні представники компанії розташовані в 4 країнах світу – у РФ, Естонії, Канаді та Україні.

1

Infopulse (Україна) – компанія, що займається проектуванням, розробкою та тестуванням програмного забезпечення, бізнес-аналіз та консультаціїї в області управління та оптимізації ІТ-інфраструктури, впровадженням програмних продуктів для автоматизації бізнес-процесів, управління ІТ-інфратруктурою.

333

ISM Ukraine (Нідерланди) – рішення для електронної комерції (Sana Commerce) та електронного навчання (Easygenerator).

444

Ignite (Ізраїль) – програмні рішення для онлайн-маркетингових платформ, таких як Waze, Upstream Commerce, GreenRoad, Qualitest, WebEyez.

555

Softengi (Великобританія) – програмне забезпечення для банків, страхових компаній, органів державної влади та корпорацій

666

Stuzo (США) – веб- та мобільні послуги для роздрібної торгівлі паливом, магазинів товарів охорони здоров’я, підприємств, чатботів, соціальних медіа. Основні технології: Node.js, MySQL, MongoDB, Redis, веб-служба Amazon, React, Redux, Flux, Vue.js, Angular, Objective C, Swift, Java для Android, React Native, PhoneGap.

777 MGroup (Україна) – експерт з електронної комерції та веб-рішень, що надає повний пакет послуг для малого та середнього бізнесу, які віддають перевагу керувати всіма своїми технологічними потребами в одному місці.
Register New Account
Reset Password