Освітня система

В області функціонує 13 вищих та 28 професійно-технічних навчальних закладів, які готують кваліфіковані кадри майже по 120 спеціальностях.

Державні університети Житомирщини:


zhytomyrskyj-derzhavnyj-universytet-imeni-ivana-frankaЖитомирський державний університет імені Івана Франка — найстаріший і найпотужніший вищий навчальний заклад Житомирщини.
За консолідованим рейтингом вищих навчальних закладів України 2014 року («Топ-200 України», «Scopus» та «Webometrics» ) серед 292 вишів ЖДУ імені Івана Франка зайняв 72 місце та увійшов в «Топ-10» кращих університетів Центрального регіону України.

Ректор  Саух Петро Юрійович, професор, доктор філософських наук, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України.

Адреса університету:
10008, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська 40
тел./факс: +380 412 43 14 17
e-mail: zu@zu.edu.ua
веб-сайт: www.zu.edu.ua


znaeuЖитомирський національний агроекологічний університет – єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся України (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). В межах міжнародного партнерства університет співпрацює з Японією, Німеччиною, Швецією, Польщею, Італією, США, Великобританією, Францією, Данією, Нідерландами, Литвою, Росією та іншими країнами.

Ректор  Скидан Олег Вастльович, доктор економічних наук, професор.

Адреса університету:
10008, м. Житомир, Старий бульвар 7
e-mail: ecos@znau.edu.ua
веб-сайт: www.znau.edu.ua


zdtuЖитомирський державний технологічний університет (ЖДТУ) – вищий навчальний заклад державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України. Університет акредитовано в цілому як вищий навчальний заклад IV (вищого в Україні) рівня акредитації. ЖДТУ проводить підготовку фахівців на денній та заочній формах навчання за 10 напрямами та за 9 галузями знань і 17 напрямами. Підготовка проводиться за 17 ліцензованими спеціальностями, з яких 17 (100%) – акредитовані за ІІІ рівнем, 13 (76,5%) – акредитовані за ІV рівнем.

Ректор – Євдокимов Віктор Валерійович, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України.

Адреса університету:
10005, м. Житомир, вул. Черняховського 103
тел./факс: +38 0412 24 14 22
е-mail: rector@ztu.edu.ua, officerector@ztu.edu.ua
веб-сайт: www.ztu.edu.ua

Register New Account
Reset Password