Ігор Гундич підписав меморандум з австрійськими інвесторами на 112 мільйонів євро

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич підписав меморандум із австрійськими інвесторами, що декларує наміри сторін відкрити ще одне повномасштабне підприємство із залученням в економіку області 112 мільйонів євро.

Меморандум було підписано під час робочої зустрічі в облдержадміністрації 23 лютого 2017 року.
«Ми зацікавлені у тому, щоб інвестиції заходили на Житомирщину. Нові підприємства – це нові робочі місця та податки, які будуть надходити до бюджету області. Можете розраховувати на наше всебічне сприяння», – сказав інвесторам Ігор Гундич.

Для того, аби інвестор зайшов на територію області, облдержадміністрація зобов’язалася максимально сприяти компанії у пошуку земельної ділянки та проходженні дозвільних процедур.

Зі свого боку інвестор планує вже за два роки побудувати підприємство з безвідходного виробництва біоетанолу, масла та корму з кукурудзи.

Підприємство високотехнологічне та безвідходне. На першому етапі заплановано створення 100 робочих місць. Крім цього, на підприємстві буде встановлена сонячна електростанція.

Довідково: на Житомирщині за участю австрійського капіталу створено 2 підприємства: ТОВ «Житомирський картонний комбінат» та ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ».

Register New Account
Reset Password