Ігор Гундич з послом Фінляндії обговорили майбутні кроки для посилення економічної співпраці

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юхою Віртаненом.

Зустріч пройшла сьогодні, 9 квітня, за участю житомирського міського голови Сергія Сухомлина, а також представників компаній з фінським капіталом.

«З Фінляндією маємо тісні торговельні зв’язки – у минулому році ми збільшили експорт до Фінляндії текстилю та імпорт паперу. Але, на жаль, на території області не маємо фінських інвестицій. Тому ми готові до співпраці, щоб на Житомирщині з’явилися підприємства з фінським капіталом. Ми тісно працюємо з інвесторами, для нас важливо, якщо інвестор готовий працювати, платити податки і створювати робочі місця», – зазначив Ігор Гундич.

За словами Юхи Віртанена, Фінляндія зараз підтримує Нову українську школу – 6 млн євро на 4 роки. Також важливим напрямком співпраці є підтримка проектів з енергозбереження, зокрема, через фонд НЕФКО, з яким співпрацює і місто Житомир у напрямку модернізації дошкільних навчальних закладів.

Учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці.

Представники компаній «Oріон Фарма» (фармацевтична компанія) та ТОВ «Карготек Україна» (постачання обладнання для вантажівок) розповіли про можливі спільні проекти на території області.

За результатами зустрічі найближчим часом відбудеться міні-форум з представниками фінських компаній, аби розглянути їхні пропозиції, надати їм інформацію про можливі напрямки співпраці з Житомирщиною.

Register New Account
Reset Password