У Житомирській області відкриється новий насіннєвий завод

300 нових робочих місць, надходження до бюджету і розвиток економіки регіону – черговий приклад якісної взаємодії обласної влади, бізнесу і інвесторів. ПСП «Україна» спільно з ТОВ «Monsanto Україна» в с. Почутки Попільнянського району вже побудували 100% адмінприміщень, фундаменти під виробничі приміщення, звели всі металоконструкції, 80% будівель обшили, а на 60% змонтовали обладнання.

На новому заводі планується випускати насіння для українського ринку, а в майбутньому – для експорту на ринки інших країн. Вже планується продовжити співпрацю з українськими насіннєвими заводами та в подальшому здійснювати інвестиції на $ 140 млн. Окрім цього ПСП «Україна» вже завершило першу чергу інвестиційного проекту в Житомирській області – будівництво молочно-товарного комплексу по утриманню ВРХ на 1000 голів на загальну суму інвестицій 80 млн.грн. та здійснює утримання 500 голів ВРХ, забезпечуючи потреби Національного ринку високоякісною молокопродукцією екстра класу.

Водночас, підприємство готове завершити проект повністю, за умови виконання державних зобов’язань з часткової компенсації вартості будівництва молочнотоварних комплексів, а також має плани по реалізації нових потужних проектів молочнотоварного виробництва. З цією метою головою облдержадміністрації дано доручення вжити вичерпних заходів щодо вирішення порушеного питання.

«Ми наразі докладаємо значні зусилля для пошуку інвесторів та запуску нових виробництв, а в цій ситуації вже маємо реального інвестора, який працює в регіоні, сплачує податки, реалізовує соціальні ініціативи, тому представники обласної влади зобов’язані докласти усіх зусиль для того, аби він мав можливість далі розбудовувати бізнес та реінвестувати кошти в область » – зазначив голова житомирської ОДА Ігор Гундич.

Register New Account
Reset Password