Відбулося засідання Ради з питань залучення інвестицій при Житомирській облдержадміністрації.

13 грудня 2018 року у приміщенні Житомирського державного технологічного університету за участі голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича та голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми відбулося чергове засідання Ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації.

В рамках засідання розглянуто стан виконання доручення голови облдержадміністрації за підсумками попереднього засідання Ради від 30.08.2018 та обговорено проблемні питання в роботі запрошених підприємств – оформлення землі, сплата податків тощо.

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич запевнив присутніх, що кожне звернення буде розглянуте та отримає відповідну підтримку та реагування з боку влади. Також голова адміністрації наголосив, що завдяки спільній роботі влади і бізнесу кількість іноземних інвестицій, вкладених в економіку області за
9 місяців 2018 року зросла порівняно з попереднім роком у 2,5 рази. Крім того, Житомирщина посідає третє місце серед областей України з найкращими умовами для ведення бізнесу (за рейтингом «Regional Doing Business 2018»).

Під час засідання голова облдержадміністрації підписав чотири меморандуми про співпрацю між Житомирською облдержадміністрацією та інвесторами. Сприяння облдержадміністрації отримали компанії, що розпочинають реалізацію інвестиційних проектів на території області у галузі енергетики – група компаній «GESS», ТОВ «Бердичівська Теплоелектростанція», ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» та сільського господарства – ТОВ «Вельце».

Крім того, присутніх на Раді було поінформовано, що напередодні  перша на Житомирщині сонячна електростанція промислового масштабу – ТОВ «Ганська СЕС» запустила у мережу електроенергію.

Довідково: ТОВ «Ганська СЕС» була побудована протягом 2018  року в рамках підписаного 14 грудня 2017 року обласною державною адміністрацією Меморандуму про співробітництво з датською компанією Better Energy Energo А/S про реалізацію інвестиційного проекту з будівництва сонячної електростанції на території Семенівської ОТГ поблизу с. Великі Низгірці Бердичівського району.

Register New Account
Reset Password