Встигніть сьогодні подати заявку на участь у програмі із розвитку бізнесу

16731647Протягом сьогоднішнього дня, до 17.00 год. ще можна встигнути подати заявку на участь у програмі із розвитку бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення на Житомирщині.

Проект передбачає надання грантової підтримки для розширення підприємницької діяльності, а також на розвиток самозайнятості.

Розміри грантів: для самозайнятості – до 650 євро, а на розвиток власного бізнесу (мікропідприємництва) – до 2150 євро (у гривні за курсом ООН на час закупівлі відповідних активів). Гранти надаються у вигляді обладнання.

До участі у програмі запрошуються:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18-60 років (жінки та чоловіки), які проживають на території Житомирської області;
  • місцеві мешканці з Житомира та Житомирської області віком 18-60 років (жінки та чоловіки).

Взяти участь можуть також учасники та ветерани АТО, люди із інвалідністю.

Вимоги до учасника:

  • вже розпочав свій проект або хоче стартувати власний бізнес;
  • є досвід підприємницької діяльності (щонайменше 6 місяців), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ, власником якого є заявник.

Як долучитися до проекту?

– Зателефонувати до Фонду громади Житомира та подати коротку заявку на співбесіду.

– Завітати до офісу Фонду громади Житомира для короткої бесіди та заповнення анкети учасника.

– Надати копії наступних документів:

  • довідки ВПО (лише для переселенців);
  • усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду;
  • свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага).

Термін подачі заявок до 27 лютого 2017 року!

Заявки приймаються щоденно з 10:00 до 17:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва).

*Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

Довідково: Організатор програми у Житомирській області – Фонд громади Житомира у співпраці із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Участь у програмі у 2015-2016 рр. взяли 203 учасники, з них: 156 ВПО та 47 житомирян. У результаті реалізації проекту 138 учасників отримали обладнання на загальну суму понад 5 млн гривень. У програмі 2017 р. навчання пройшли 115 учасників, з них 57 вже захистили власні бізнес-плани, а 30 отримали позитивні рішення та чекають на обладнання.

Register New Account
Reset Password