Ярослав Лагута провів зустріч із Послом Австралії в Україні

У рамках відкриття фотовиставки «Південні землі: Австралія/Антарктида» Житомирщину відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Мелісса О’Рурк.

Провів зустріч з Послом сьогодні, 26 липня, т.в.о. голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута.

«Ми дуже раді вітати вас на Житомирщині. Наша область відкрита для співпраці як у культурному, так і економічному напрямку. Насправді з Австралією Житомирщина має не такі тісні зв’язки, як з іншими країнами – у нас немає підприємств з австралійськими інвестиціями, дуже малий обсяг експорту, в основному це чорні метали. Тому ми радо ближче познайомимо вас з потенціалом області», – зазначив Ярослав Лагута.

Учасники зустрічі обговорили економічну ситуацію на Житомирщині, Ярослав Лагута розповів про економічний та культурний потенціал області.

Мелісса О’Рурк запевнила у підтримці України на міжнародному рівні.

«Австралія завжди підтримувала Україну у складні часи, і тепер, під час бойових дій на сході України, ми союзники України і будемо надалі підставляти своє плече на міжнародній арені», – наголосила Посол Австралії.

Вже сьогодні, 26 липня, о 14.00 год. за підтримки Посольства Австралії в Україні у Житомирському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки фоторобіт «Південні землі: Австралія/Антарктида». Автором світлин є австралійський дипломат і фотограф Тім Болотнікофф.

Register New Account
Reset Password