Українсько-польський бізнес-форум в Житомирській області

Українсько-польський бізнес-форум в Житомирській області

У рамках заходів приурочених до святкування IX Днів польської культури та ХХІІ-го Міжнародного фестивалю польської культури «Веселка Полісся», присвячені 155-річчю від Дня народження Ігнація Яна Падеревського 14 жовтня 2016 року в Житомирі відбувся українсько-польського бізнес-форум. Захід проходив на території європейського підприємства ТОВ «Кромберг енд Шуберт Житомир» Житомирський район, с. Оліїївка, яке успішно розвивається на Житомирщині, виготовляючи продукцію для відомих автомобільних брендів. Нині на підприємстві працює понад 1800 осіб.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Ігор Гундич упевнений: такого роду заходи дозволяють детально знайомити потенційних інвесторів із Житомирщиною. Адже влада – відкрита і створює всі можливості для залучення в область інвестицій.

«Сьогоднішній форум неспроста проходить на європейському підприємстві  «Кромберг енд Шуберт». Адже це конкретний приклад роботи інвесторів на Житомирщині», – заявив Ігор Гундич.

«Польща є одним із найбільших зовнішньоекономічних партнерів області. 35 підприємств області утворено за участю польських інвесторів. Ми співпрацюємо з Польщею та переймаємо досвід у втіленні головної реформи країни – децентралізації», – підкреслив керівник області.

Міський голова Сергій Сухомлин під час форуму повідомив, що Житомир тісно співпрацює із польськими містами – нещодавно було підписано угоду про співробітництво із м. Битом, на прикладі якого Житомир переймає досвід створення індустріального парку. Крім інвестиційної співпраці, тісно відбувається культурних обмін – у рамках Днів Європи в обласному центрі велика увага приділятиметься Дням польської культури.

Інвестиційний потенціал Житомирщини із конкретними успішними прикладами роботи підприємств з іноземним капіталом презентував учасникам форуму директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило.

Генеральний директор ТОВ «Кромберг енд Шуберт Житомир» Олександр Шаварський підтвердив, що на Житомирщині підприємство успішно розвивається, виготовляючи продукцію для відомих автомобільних брендів. Нині на підприємстві працює понад 1800 осіб.

У рамках заходу учасників було ознайомлено з інвестиційним потенціалом, досвідом роботи іноземних інвесторів, що працюють на Житомирщині, можливими напрямами економічного та інвестиційного співробітництва, презентовано інвестиційний та експортний потенціал районів та міст області, їх досягнення та перспективи, а також пройшли екскурсію на виробництві підприємства.

Register New Account
Reset Password